Czystość i zapach w miejscu pracy, a ich znaczenie biznesowe

Porządek to coś co lubi każdy z nas i nawet jeśli czasem ciężko jest o niego zadbać, to odwiedzając biura, placówki handlowe czy sklepy dużo lepiej oceniamy, te w których panuje porządek. Jednak tym co zwraca naszą uwagę jest nie tylko wygląd zewnętrzny, ale również zapach, to właśnie on bardzo szybko do nas dociera i powoduje pozytywne lub negatywne doznania.

 

Czystość i zapach w miejscu pracy

To coraz częściej poruszany i wykorzystywany przez firmy element marketingu sensorycznego i to nie bez powodu. Aromatyczna woń unosząca się w powietrzu, budzi pozytywne skojarzenia, sprawia, że Klient zaczyna kojarzyć go z danym miejscem, a sama firma może się dzięki temu wydawać nawet bardziej profesjonalna.

 

Jak poprawić jakość powietrza w miejscu pracy?

Podstawą w uzyskaniu ładnego zapachu jest czystość, aby właściwie o nią zadbać, warto skorzystać z pomocy profesjonalistów. Nasza firma Ekomach świadczy usługi sprzątające już od wielu lat, dopasowując je do potrzeb Klientów. Wszystkie z nich, realizowane są zawsze zgodnie z harmonogramem, tak aby nie przeszkadzać pracownikom, w czasie wykonywania zawodowych obowiązków.

Korzystając z usług profesjonalnych firm sprzątających, zyskujesz gwarancję czystości, którą warto urozmaicić ciekawym aromatem, wywołującym pozytywne skojarzenia zarówno wśród Klientów, jak i pracowników.

 

Aromat do Twojego biura

Zanim go wybierzesz, zwróć uwagę na rodzaj branży w jakiej działasz, a także jakie emocje powinien wywoływać wśród Twoich pracowników i Klientów. Jeśli chcesz, żeby działalność była kojarzona z pozytywną energią i świeżością, to dobrym rozwiązaniem będzie aromat cytrynowy. Z pracą biurową dobrze łączy się też zapach nieodzownej kawy. Natomiast, jeśli szukasz czegoś bardziej neutralnego, wypróbuj uniwersalny i delikatny jaśmin.

Nie bój się eksperymentować i szukaj zapachu, który będzie w pełni dopasowany do charakteru Twojej firmy. Pamiętaj jednak, że żaden z nich nie zastąpi woni czystości, o którą należy zadbać w pierwszej kolejności.

0
Feed